ČSOP Děčínsko

Publikační činnost

Uvedené tiskoviny již nejsou k dispozici k zakoupení ani k vypůjčení.

Příběh 6 - Sympaťáci zmijáci

Šesté pokračování komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tentokrát jsme se zaměřili na jediného českého jedovatého plaza Zmiji obecnou.

alt

Příběh 5 - S větrem o závod

Páté pokračování komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tato publikace je věnovaná sokolům stěhovavým.

01-sokol predni obalka v2-01-web

Příběh 4 - Bobří rok

Čtvrté pokračování komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tato publikace, věnovaná bobrům evropským, byla vydána u příležitosti uplynutí 40-ti let od vyhlášení CHKO Labské pískovce a 20-ti let od návratů bobrů evropských na Děčínsko.

bobri rok obalka-01

Příběh 3 - Lososi na tahu

Třetí pokračování komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tato publikace, věnovaná lososům obecným, byla vydána u příležitosti uplynutí 40-ti let od vyhlášení CHKO Labské pískovce.

lososi natahu obalka-01

Příběh 2 - Noční život

Druhé pokračování komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tato publikace je věnovaná netopýrům velkým.

nocni zivot obalka-01

Příběh 1 - Čapí putování

První příběh komiksové řady "Příběhy z Labských pískovců", která představuje jednoduchou a zábavnou formou život vybraných druhů živočichů z Labských pískovců. Tato publikace je věnovaná čápům černým.

capi putovani obalka-01

 
Partneři a spolupracující organizace

cesky-svaz-ochrancu-prirody agentura-ochrany-prirody-a-krajiny-cr chko-labske-piskovce libverda-decin skupina-cez narodni-park-ceske-svycarsko chko-ceske-stredohori promax-media