ČSOP Děčínsko

Nabídka seminářů Pavučiny na rok 2021

Vážení příznivci.

Dovolujeme si Vám zprostředkovat nabídku Pavučiny, sítě středisek ekologické výchovy (www.pavucina-sev.cz) z oblasti EVVO i ekologického poradenství pro rok 2021.

Nabídka je velmi pestrá, celkem 13 seminářů, rozložená po celém kalendářním roce. Pokud budou pokračovat nějaká opatření, omezení covid, vždy se včas spojíme s realizátorem a domluvíme se na podmínkách (seminář bude přeložen na později x seminář se bude konat online). Vás o změnách budeme informovat.

Poplatky nebudeme fakturovat předem, ale těsně před konáním seminářů. Pokud budou semináře probíhat online, budou se pravděpodobně snižovat. Víme, že je to náročné pro všechny strany, ale shodli jsme se, že je to jediný způsob, jak to řešit a jak semináře úspěšně zrealizovat.

Věříme, že se s námi vzdělávat budete. Nabídku můžete šířit i mimo organizace Pavučiny.

Pozvánky a přihlášky ke stažení naleznete také na http://www.pavucina-sev.cz/rubrika/81-PROGRAMY-SPOLUPRACE-S-MZP/index.htm

Realizovány budou ty semináře, kde bude přihlášeno minimálně 15 účastníků. Při nižším počtu je nejsme schopni ufinancovat.

S pozdravem a opatrujte se.

Blanka Toušková z Pavučiny

 
Partneři a spolupracující organizace

cesky-svaz-ochrancu-prirody agentura-ochrany-prirody-a-krajiny-cr chko-labske-piskovce libverda-decin skupina-cez narodni-park-ceske-svycarsko chko-ceske-stredohori promax-media