ČSOP Děčínsko

Pozorování přírody - nápady a inspirace

Mnozí z Vás zůstanou doma s dětmi i po ukončení nouzového stavu. Proto Vám chceme nabídnout aktivity a inspiraci zaměřené na pozorování přírody.

Tentokrát se soustředíme na často opomíjený svět (nejen) pod našima nohama. Objevujte mikrosvěty - foťte mechy, jatrovky, lišejníky a hlevíky a soutěžte!

Více informací je na http://www.csop.cz/index.php?m_id_old=1000&m_id_akt=8653

A samozřejmě u tohoto objevování nezapomeňte na naší tradiční akci Ukliďme svět! - a sbírejte odpadky, které cestou potkáte.... napadají mne třeba obaly od těch jiných játrovek..

Českému svazu ochránců přírody se povedla soutěž v hledání a focení obojživelníků a mokřadů. Spousta fotek a videí je k tomu na facebooku Českého svazu ochránců přírody.

Výsledky soutěže jsou zde:http://www.csop.cz/index.php?m_id_old=1000&m_id_akt=8653

Stále probíhají aktivity Koukej, kde co lítá!http://www.csop.cz/index.php?m_id_old=1000&m_id_akt=8647

Nebo Zlatý list v karanténě:https://cs-cz.facebook.com/ZlatyList

Pokud máte zahrádku a zajímá Vás, co na ní žije, doporučujeme naší tradiční soutěž Živá zahrada. Jarní kolo proběhne od 22. do 24. května. Přihlásit se ale můžete už nyní na https://www.zivazahrada.cz/soutez/prihlaska-2/

Buďte zdrávi a užívejte jarních dnů!

 
Partneři a spolupracující organizace

cesky-svaz-ochrancu-prirody agentura-ochrany-prirody-a-krajiny-cr chko-labske-piskovce libverda-decin skupina-cez narodni-park-ceske-svycarsko chko-ceske-stredohori promax-media